Langų apsauginė plėvelė

AUTOMOBILIŲ LANGŲ APSAUGINĖ PLĖVELĖ

 

Seniai praėjo tie laikai, kai mums atrodydavo, kad iki laimės užtenka turėti bet kokį važiuojantį automobilį. Šiandien mes iš automobilio norime visko: greičio, komforto, saugumo sau ir jo keleiviams. Deja, standartinių automobilių įrangoje dar nėra numatyta daugelio mums taip reikalingų dalykų. Todėl dažnai važiuodami nerimaujame dėl savo saugumo, o palikę automobilį kur nors bent trumpam stovėti – pradedame jaudintis ar kas neatsitiko. Ką gi dabar daryti?

 

Suteikite automobiliui efektyvias papildomas apsaugos priemones – sustiprinkite jo stiklus apsaugine plėvele. Apsauginė stiklų plėvelė ne tik apsaugoja mus nuo stiklo šukių autoįvykio metu. Apsauginė plėvelė sustabdo atsitiktinius įsilaužėlius, kurie susigundė greitai pasipelnyti vogdami neapdairiai salone pamirštus daiktus. Apsauginė plėvelė – tai puikus saugumo ir ilgaamžiškumo derinys viename.

 

Pasirinkite sertifikuotą apsauginę automobilio stiklų plėvelę, o mūsų plėvelių klijavimo ekspertai padarys svarbiausią darbą – užklijuos preciziškai, be burbuliukų ir suteiks 10 metų garantiją.

 

 

 

 

 

4 KARTUS STORESNĖ UŽ PAPRASTAS TONUOJANČIAS STIKLŲ PLĖVELES

 

 

Stiklas gali sudužti, tačiau stiklo šukės tvirtai laikysis prikibusios prie plėvelės. Taip apsaugosite savo akis ir bendrakeleivius nuo atsitiktinių sužalojimų, jeigu atsitiktų nelaimingas atsitikimas.

 

 

 

ŽAIBIŠKAI SUSTABDO VAGIS

 

 

Gal jūsų ir nėra automobilyje, bet gal trumpam palikote nenuoramas vaikus? O gal netyčia palikote svarbius daiktus, kurie akimirksniu patraukė atsitiktinių ilgapirščių akį. Pabandžius išdaužyti stiklą, vagis dažniausiai ištinka šokas. Stiklas sutrupa, tačiau lieka kyboti kaip stovėjęs. Nedori sumanymai žlunga, vagys sustingsta pasimetę, o po akimirkos jau skuodžia kuo toliau neatsigręždami.

 

 

 

SUSTABDO ULTRAVIOLETINIUS SPINDULIUS

 

 

Apsaugosite nuo saulės savo odą ir akis. Pristabdysite automobilio salono ir jame esančių daiktų blukimą. Nors rinkoje nėra tokios plėvelės, kuri visiškai sustabdytų daiktų blukimą – mes siūlome maksimalią 99 % apsaugą nuo UV spindulių.

 

 

 

NERIBOJA VAIRUOTOJUI MATOMUMO

 

 

Pasižymi labai aukštais matomos šviesos pralaidumo parametrais, todėl nepaisant saugumą garantuojančio plėvelės storio, vairuotojas ir keleiviai viską už lango mato aiškiai, tarsi be plėvelės.

 

 

KAIP VEIKIA APSAUGINĖ STIKLŲ PLĖVELĖ?

 

 

Stiklas tampa labiau atsparus dužimui, o suskilęs standžiai lieka stovėti savo rėmuose.

 

 

APSAUGINĖS STIKLŲ PLĖVELĖS SU APKLIJAVIMO PASLAUGA

 

PlĖVELĖS APRAŠYMASUltravioletinių spindulių apribojimas (UV)Matomos šviesos pralaidumas (VLT)Bendras saulės energijos sumažinimas (TSER)StorisKAINA
2 šoninių durelių stiklų

 SAFETY 4mil

 

Sertifikuota apsauginė automobilio stiklų plėvelė. Apsaugoja nuo dužusio stiklo šukių ir žaibiškų vagysčių. Stora, tačiau skaidri ir neapriboja matomumo. Puikiai praleidžia šviesą, bet sustabdo kenksmingus UV spindulius. Tinkama klijuoti tik ant durų stiklų.

GAMINTOJAS:

99 %

89 %

22 %

100 mikronų

80-120 €

 

 

GARANTIJA

 

Apsauginėms automobilio stiklų plėvelėms suteikiame 5 metų garantiją*. Išimtimi laikomi automobiliai su berėmiais durelių stiklais.

 

*Raštiškai patvirtinsime, kad jūsų automobilio stiklai padengti sertifikuota apsaugine plėvele. Užtikrinsime, kad plėvelė nepakeis spalvos, tarp lango stiklo ir plėvelės nesusidarys oro tarpų. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius patyrė mechaninius subraižymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo medžiagos.