Priekinių langų tamsinimas

PRIEKINIŲ LANGŲ TAMSINIMAS

 

Priekinių šoninių ir priekinio stiklo tamsinimui siūlome aukščiausios klasės plėvelių pasirinkimą. Priekinių automobilio stiklų tonavimą žmonės pasirenka dėl pačių įvairiausių priežasčių: nori apsaugoti save, vaikus ir automobilio saloną nuo karščio, nuo blukinančių ultravioletinių spindulių, efektyviai naudoti kondicionierių arba tiesiog suteikti automobiliui papildomos estetikos. Išsirinkite sau tinkamiausią plėvelę, o mes padarysime svarbiausią darba, užklijuosime preciziškai ir suteiksime garantiją.

 

Jeigu nerimaujate ar praeisite automobilio techninę apžiūrą dėl netinkamo leistino stiklo šviesos laidumo, norime nuraminti – jūsų pasirinktos plėvelės tinkamumą automobilio stiklui įvertinsime sertifikuotu šviesos laidumo matuokliu pocket detective 2.1 nemokamai. Taip pat verta žinoti, jog priekinių langų tamsinimui leidimas išduodamas tik labai išskirtiniais atvejais, galima teigti, kad „paprastam“ žmogui to padaryti yra praktiškai neįmanoma, todėl rinkitės plėveles, kurios atitinka leistiną šviesos laidumą nustatytą tehniniuose reikalavimuose (Priekinio stiklo ne mažiau nei 70%, o priekinių šoninių taip pat ne mažiau nei 70% šviesos laidumo) 

 

Priekinių langų leistinas tamsinimas Lietuvoje – teoriškai legalus, tačiau leistina riba nustyta automobilių techniniuose reikalavimuose yra išties labai maža- priekinių šoninių ir priekinio stiklo šviesos laidumas kartu su plėvele sudėjus privalo būti ne mažesnis nei 70% šviesos laidumo, o šarvuotiems stiklams , ne mažiau nei 60%. Sužinokite daugiau apie atnaujintus techninius reikalavimus įsigaliojusius nuo 2018 05 20.

 

! Domina ne priekinių langų tamsinimas, o galinių langų tamsinimas? Daugiau informacijos.

   Norite pirkti tik plėvelę priekiniams langams? Įsigykite ją mūsų el. parduotuvėje.

 

 

 

 

 

NORISI IŠSKIRTINIO STILIAUS

 

 

Derinate automobilį prie savęs, o save prie automobilio. Nieko nuostabaus – juk jis jums taip patinka. Norite nupirkti jam ką nors gražaus. Mėgstate, kai jūsų klausia, iš kur tokie nuostabūs chamleoniški stiklai.

 

 

 

IŠVARGINO KARŠTIS SALONE

 

 

Važiuojant, kondicionierius veikia visu pajėgumu, tačiau neatrodo, kad nuo to būtų bent kiek vėsiau, o spiginantys saulės spinduliai keleiviams skverbiasi pro langų užuolaidėlių tarpus. Galite pasirinkti praktiškai šviesos neribojančią plėvelę, tačiau apsaugančią nuo karščio, arba stipriau tamsinančią, bet taip pat apsaugančią nuo karščio ir tuo pačiu suteikiančio privatumo automobilyje.

 

 

 

SUSTABDO ULTRAVIOLETINIUS SPINDULIUS

 

 

Apsaugosite nuo saulės savo odą ir akis. Pristabdysite automobilio salono ir jame esančių daiktų blukimą. Nors rinkoje nėra tokios plėvelės, kuri visiškai sustabdytų daiktų blukimą – mes siūlome maksimalią 99 % apsaugą nuo UV spindulių.

 

 

PRIEKINIO IR PRIEKINIŲ ŠONINIŲ LANGŲ TAMSINIMAS, PASLAUGOS KAINA

 

PlĖVELIŲ APRAŠYMASUltravioletinių spindulių apribojimas (UV)Matomos šviesos pralaidumas (VLT)Bendras saulės energijos sumažinimas (TSER)KAINA (su PVM)
Priekinio stiklo tonavimo2 priekinių šoninių durelių
MS93C 99 %90 %25 %130-160€70-100€

Chameleono, soliarinė plėvelė – stiklas įgauna itin švelnų melsvą atspalvį. Daugeliu atveju plėvelės efektas būna labai panašus į originaliai pagamintą „soliarinį“ stiklą, bet plėvelės spalvos ryškumas priklauso ir nuo žiūrėjimo kampo, ir nuo oro sąlygų, t.y vienu kampu efektas bus matomas pakankamai gerai, kitu kampu – efekto praktiškai nesimatys. Aukštas šviesos pralaidumas, todėl neužtamsina stiklo.  Jeigu jūsų automobilio stiklas gamykliškai silpnai tonuotas, tuomet tikrai atitiks visas šviesos pralaidumo normas. Tinka ir galiniams automobilio stiklams, todėl galite sukurti vientisą visų stiklų atspalvio stilių. Norintiems daugiau privatumo – galinius stiklus galima papildomai apklijuoti antrą sluoksnį norimo tamsumo juodo atspalvio plėvele. 

 

 

UV CHAMELEON MS5 (Chameleon)

99%86%37%130-160€70-100€

Vidutinio intensyvumo „chameleono“ efektas, stiklas įgauna melsvą/rausvą atspalvį. Aukštas šviesos pralaidumas, todėl neužtamsina stiklo. Tinka ir galiniams automobilio stiklams, todėl galite sukurti vientisą visų stiklų atspalvio stilių. Norintiems daugiau privatumo – galinius stiklus galima papildomai apklijuoti antrą sluoksnį norimo tamsumo juodo atspalvio plėvele. Plėvelė turi geltoną atspalvį iš vidaus.

 

 

 UV LIGHT GOLD MS70

 99% 72% 42% 130-160€ 70-100€

Silpnas „aukso“ atspalvio efektas. Pakankama apsauga nuo saulės karščio. Šia plėvele apklijuoto automobilio stiklai tikrai verčia stabtelėti ir pasigėrėti. Tinka ir galiniams automobilio stiklams, todėl galite sukurti vientisą visų stiklų atspalvio stilių.  Norintiems daugiau privatumo – galinius stiklus galima papildomai apklijuoti antrą sluoksnį norimo tamsumo juodo atspalvio plėvele

 

 

ICE COOL 80

99 %79 %40 % 80-130€ 60-90€

Silpnas, neutralus melsvas atspalvis ir ilgalaikė apsauga nuo karščio. Plėvelės gamyboje nenaudojama metalo kompozitų. Karštį sulaikančios nano dalelės patikimai integruotos tarpsluoksnyje. Jeigu jūsų automobilio stiklas gamykliškai silpnai tonuoti, tuomet tikrai atitiks visas šviesos pralaidumo normas. Kaip atrodo ši plėvelė užklijuota ant priekinių šoninių stiklų galite pamatyti čia.

GAMINTOJAS:

ICE COOL 86 99 % 86 % 36 % 80-130€ 60-90€

Itin silpnas, absoliučiai neutralus atspalvis ir ilgalaikė apsauga nuo karščio. Plėvelės gamyboje nenaudojama metalo kompozitų. Karštį sulaikančios nano dalelės patikimai integruotos tarpsluoksnyje. Praktiškai visiems automobiliams atitinkas šviesos pralaidumo normas po plėvelės padengimo.

GAMINTOJAS:

 NR BLACK 70 99 % 70 % 24 % 70-120€ 60-90€

Šviesaus juodo atspalvio plėvelė, puiki apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Ši plėvelė neturi nuo karščio apsaugančių savybių, tačiau šią plėvelę klientai renkasi tik dėl noro turėti šiek tiek tamsesnį stiklo tono atspalvį. Todėl jos kaina yra žemesnė. Kaip atrodo ši plėvelė užklijuota ant stiklo galite pamatyti čia.

GAMINTOJAS:

 

 

*Derėtų žinoti, kad karštį atnešantys infraraudonieji spinduliai (IR) būna artimieji ir tolimieji. Įvairūs gamintojai dažnai paspekuliuoja pirkėjų neišmanymu ir pateikia klaidinančią informaciją % išraiška. Taip gaunate produktą su itin aukštomis vieno tipo IR spindulių charakteristikomis, tačiau negaunate pageidautos apsaugos nuo karščio. Mes savo produktų specifikacijas pateikiame pagal pripažintą tarptautinį TSER standartą. Tai reiškia, kad plėvelės atsparumo karščiui savybės parodytos pagal bendrą Saulės energijos sumažinimo parametrą.

 

*Dažnai pasitaiko atvejų, kad „Ultra Vision“ prekiniu ženklu pažymėtos plėvelės parduodamos pigiau. Taip elgiasi neteisėti žemos kokybės plėvelės gamintojai iš rytų šalių. Neleiskite sau nusivilti – jūs turite teisę žinoti, kad ant jūsų automobilio stiklų visomis chameleono spalvomis žėri aukščiausios kokybės plėvelė Made in USA. Esame „Ultra Vision“ plėvelių gamintojo atstovai Europoje, todėl originalias plėveles pas mus įsigysite geriausiomis kainomis.

 

 

GARANTIJA

 

Visoms ant priekinių automobilio stiklų klijuojamoms „Garware Suncontrol“ gamintojo plėvelėms suteikiame 5 metų garantiją*, o „Ultravision“ gamintojo plėvelėms 1 metų garantiją. * Išimtimi laikomi automobiliai su berėmiais durelių stiklais. Šių automobilių šoninių stiklų plėvelėms su „Garware Suncontrol“ plėvelėmis taikoma 5 metų garantija nuo išblukimo ir 1 metų garantija nuo atsilupimo.

 

Savo duomenų bazėje vedame duomenis ir pagal kliento kontaktinį telefono numerį yra suteikiama garantija atliktiems langų tamsinimo darbams, t.y garantija būna mūsų elektroninėje sistemoj, tačiau jei klientui šis būdas nėra priimtinas, tuomet yra išrašoma garantinė kortelė klientui pareikalavus. GARANTIJOS SĄLYGOS (sutrumpintas variantas): Garantuosime, kad jūsų automobilio stiklai padengti kokybiška plėvele. Užtikrinsime, kad plėvelė nepakeis spalvos, tarp lango stiklo ir plėvelės nesusidarys oro tarpų, plėvelė neatsilups. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius patyrė mechaninius subraižymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo medžiagos.

 

 

MES NAUDOJAME

 

ultravision plėvelė