Reklama ant automobilio

REKLAMA ANT AUTOMOBILIO

 

Automobilio apklijavimas reklama – tai populiari paslauga, skirta verslo klientams. Kasdien mūsų krašto keliais pravažiuoja šimtai tūkstančių automobilių, o ant jų esantys užrašai ir piešiniai plačiai skleidžia verslo idėjas už įmonės ribų. Reklama ant automobilių – populiarus būdas pateikti informaciją apie parduodamus produktas ar paslaugas.

 

 

 

 

PIGIAUSIAS REKLAMOS BŪDAS

 

Tai grafiškai nesudėtingų užrašų ir logotipų užklijavimas ant automobilio. Pakanka pasiruošti nesudėtingą dvispalvį ar trispalvį projekto maketą, nusiplauti plovykloje automobilį ir susitarti atvykimo laiką.

 

Čia pasirinksite kelias standartinės spalvų gamos pleveles, o mes išpjaustysime jas programuojamu braižytuvu ir kokybiškai užklijuosime.

 

Po poros valandų – automobilis bus pasiruošęs išriedėti į miesto gatves ir skleisti žinią apie jūsų verslo paslaugas.

 

 

EFEKTINGAS REKLAMOS BŪDAS

 

Pasikliaukite savo dizainerio vaizduote ir apklijuokite automobilį plėvele su spauda. Šis būdas leidžia neriboti kūrybinės fantazijos, tinkamai išnaudoti visas automobilio linijas ir formas. Spalvų pasirinkimas neribotas, todėl galite naudoti įvairiausių grafinių elementų ir nuotraukų kompozicijas.

 

Pagal jūsų maketą atspausdinta plėvelė laminuojama skaidriu laminatu, kuris gali būti blizgus arba matinis. Šiuo būdu išpildyta reklama iliustruoja jūsų įmonės patikimumą ir prestižą. Paverskite savo įmonės automobilius efektingomis reklamos platformomis, kurių net milžiniškame informacijos sraute neįmanoma nepastebėti.

 

 

 

REKLAMOS APKLIJAVIMUI ANT AUTOMOBILIŲ ĮPRASTAI NAUDOJAMOS PLĖVELIŲ SPALVOS IR TIPAI

 

ORACAL 551

spalvų paletė

 

 

 

• aukšta klasė

• tinka lenktoms formoms

• naudojimui virš 5 metų

 

ORACAL 641

spalvų paletė

 

 

 

• ekonomiškas pasirinkimas

• tik lygioms plokštumoms

• naudojimui iki 1 metų

 

 

 

ORAJET 3551RA

balta plėvelė spaudai

 

 

 

• aukšta klasė

• ilga tarnavimo trukmė

 

ORAGUARD 215

spaudos laminatas

 

 

 

• apsauga spaudai

• blizgus arba matinis

 

 

! Daugiau informacijos apie reklamą ant automobilio, jų tipus ir kt. galite rasti čia.

 

REKLAMA ANT AUTOMOBILIŲ – MES PADARYSIME GREITAI IR KOKYBIŠKAI

 

Išsirinkite sau tinkamiausią būdą, pakalbėkite su dizaineriais ir pasiruoškite išpildymo maketą. Kainą sužinosite dar prieš pradedant darbus. Mūsų plėvelių klijavimo profesionalai padarys svarbiausią darbą – užklijuos kokybiškai ir suteiks 1 metų apklijavimo darbų garantiją.