Pilnas kėbulo apklijavimas – spalvos pakeitimas

AUTOMOBILIŲ APKLIJAVIMAS PLĖVELE

 

AUTOMOBILIŲ KĖBULO APKLIJAVIMAS SPALVOS KEITIMO PLĖVELE

Turite absoliučiai naują sidabrinį sportinį automobilį, tačiau jums pradėjo nebepatikti jo spalva. Tuo pačiu suprantate, kad už palankią kainą jo dabar nebeparduosite, kad nusipirktumėte tokį patį raudonos metallic spalvos. O jeigu dar automobilis pagamintas pagal specialų užsakymą ir jo pristatymo laukėte net kelis mėnesius. Jaučiatės atidūręs aklavietėje?

 

automobilio pilnas kebulo apklijavimas

Automobilio kėbulas pilnai apklijuotas į „Charcoal Matte Metallic“ spalvos plėvelę

PILNAS KĖBULO APKLIJAVIMAS (APTRAUKIMAS) SU SPALVOS PAKEITIMU – PUIKI ALTERNATYVA VIETOJ PERDAŽYMO!

 

Ši paslauga populiarėja tarp norinčių greitai pakeisti savo automobilio spalvą. Tai ypatingai aktualu ir lenktyninių automobilių savininkams. Dažnai reikia greitai pakeisti automobilio spalvą, kadangi nauji rėmėjai turi išskirtinių spalvinių pageidavimų savo produktų reklamai. Be to, visuomet lengviau ta pačia spalva apklijuoti subraižytas ar kitaip sugadintas ir naujomis keičiamas automobilio dalis, nei kas kartą atskirai perdažyti.

 

 

PERDAŽYTI AR APKLIJUOTI NORIMOS SPALVOS PLĖVELE?

 

Kėbulo apklijavimas yra daugeliu atveju pigesnis ir greitesnis būdas už kokybišką perdažymą. Vienas iš privalumų – atsibodusi automobilio spalva gali staiga tapti mėlyna matine, o nusibodęs baltas Porsche pavirsti pilkos matinės spalvos žvėrimi. Vėliau net galėsite plėvelę pašalinti ir kiekvieną parduoti tokios spalvos, kokios įsigijote iš gamintojo.

 

 

PASIRINKITE IŠ 100 MATINIŲ ATSPALVIŲ, BLIZGESIŲ IR DAŽAIS NEIŠGAUNAMŲ EFEKTŲ!

 

Su vinilo plėvele galite suteikti automobiliui tokius spalvinius efektus, kokių nepasieksite su įprastais dažais – perlo blizgesys, aukso, satino, matinis, chromo efektai, tolygus perėjimas iš vienos spalvos į kitą. Siūlome plačiausiai pripažintų aukščiausios klasės kėbulo dažų plėvelių pasirinkimą iš Oracal 970 series, Avery supreme series, Hexis HX series, Arlon, 3M ir kt. gamintojų.

 

! Domina ne spalvos keitimo plėvelė, o skaidri kėbulo apsauginė plėvelė? Daugiau informacijos apie šią paslaugą.

 

MES APKLIJUOSIME GREITAI IR KOKYBIŠKAI

 

Atvykite pas mus ir išsirinkite kokią naują spalvą norite suteikti savo automobiliui. Mūsų plėvelių klijavimo profesionalai padarys svarbiausią darbą – užklijuos preciziškai ir suteiks garantiją.

 

 

 

AUTOMOBILIŲ KĖBULO APKLIJAVIMAS PLĖVELE KAINOS

 

KĖBULO SPALVOS PAKEITIMAS PAGAL AUTOMOBILIO TIPĄAPYTIKSLĖ KAINA (be PVM)
Mažo automobilio [1 BMW, Smart, Toyota Yaris]Vidutinio dydžio automobilio [3BMW, Audi A4, Corolla, BMW X1]Didelio automobilio [7BMW, Audi A8, BMW X5,X6 ]
Aukščiausios klasės kėbulo dažų spalvota plėvelė pagal pasirinkimą iš Oracal 970 series, Avery supreme series, Hexis HX series, Arlon, 3M gamintojų.700-900 €900-1100€1100-1400€

 

Nurodytos kainos yra preliminarios, įvertinus konkrečią pasirinktą plėvelę, darbų laiką ir kt., todėl galutinė kaina gali būti pakitus tuo pateiktų. Kreipkitės į mus, išsirinkite plėvelę, tuomet mes pateiksime tikslią visų planuojamų darbų kainą. 

 

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

AUTOMOBILIO PARUOŠIMAS APKLIJAVIMUI?

 

Jokio papildomo paruošimo nereikia, jeigu automobilis apynaujis, o dažai ant jo laikosi puikiai. Nedidelius, įbrėžimus, nežymius defektus mes sutvarkysime prieš klijuodami plėvelę. Tačiau, jeigu yra rūdžių, įlenkimų, gilesnių įbrėžimų – turėtumėte juos sutvarkyti prieš atvykdami pas mus.

 

AUTOMOBILIO PRIEŽIŪRA PO APKLIJAVIMO?

Apsaugine plėvele apklijuoto automobilio kėbulo priežiūra niekuo nesiskiria nuo įprastos automobilio priežiūros. Jeigu reikia nuplauti automobilį – plauname. Plovimui naudokite tokias šluostes ir šepečius, kurios nesubraižytų nei plėvelės, nei automobilio dažų lako. Plovimui galite naudoti įprastą automobilinį šampūną, tačiau nenaudokite agresyvių cheminių priemonių, virtuvinių indų šveitimo miltelių ar sodos. Jeigu reikia vaškuoti ar poliruoti – taip ir darykite. Plėvelei dėl to nieko neatsitiks.

 

AR BUS GALIMA VĖLIAU PLĖVELĘ PAŠALINTI?

Jeigu plėvele apklijuotos automobilio dalys buvo dažytos gamykloje, tai apsauginę plėvelę pašalinsite be rūpesčių. Jeigu jūsų automobilis pagyvenęs, buvo dažų lako atsilaupymų, buvo perdažytas autoservise ar turėjo po dažais rūdžių pūslelių – gali būti, kad gražiai pašalinti plėvelės nebegalėsite.

 

GARANTIJA

 

Visoms automobilio dažų plėvelėms suteikiame 1 metų garantiją*.

 

*Raštiškai patvirtinsime, kad jūsų automobilio kėbulas padengtas kokybiška spalvos pakeitimo plėvele. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius vėliau patyrė mechaninius subraižymus, sulankstymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo priemonės.