Lipdukai automobiliams – apklijavimas sportišku stilium

LIPDUKAI AUTOMOBILIAMS IR JŲ APKLIJAVIMAS

 

Sportinių automobilių dizainas ir apklijavimas – tai paslauga „greitiems ir įsiutusiems“. Ir visiems tiems, kurie neabejingi gražiems automobiliams, pagerintiems varikliams ir motorų gausmui. Žinokite, ko norite. Ieškokite pavyzdžių internete ir apsispręskite keliais nedideliais akcentais galite suteikti automobiliui papildomų sportiškų kreditų. Gal ypatingos formos juosta virš slenksčio? Gal grėsmingos liepsnos ant sparnų? Gal plačios galingos linijos per visą variklio dangtį ir stogą? Nenusiminkite, jeigu nepavyksta nieko sugalvoti. Tiesiog atvažiuokite pasisemti įkvėpimo iš mūsų nuostabios pavyzdžių kolekcijos. Turime virš 300 spalvų įvairių dekoravimo plėvelių, galime išpjaustyti jas programuojamu braižytuvu, apspausdinti daugiaspalvius pageidaujamus piešinius ir kokybiškai užklijuoti.

Kreipkitės į mus – lipdukai automobiliams dažniausiai pagaminami per 2-5 darbo dienas.

 

Automobilio apklijavimas lipdukais (plėvele) su atspausdintu individualiu dizainu

MES APKLIJUOSIME GREITAI IR KOKYBIŠKAI

 

Išsirinkite ar sugalvokite sau patinkančius automobilio padailinimo elementus. Mūsų plėvelių klijavimo profesionalai padarys svarbiausią darbą – užklijuos kokybiškai.

 

 

GARANTIJA DARBAMS

 

Garantijos laikas kiekvienu atveju priklausomai nuo lipdukų tipo ir kt. ypatybių nustatomas individualiai, todėl kreipkitės į mus įvardindami reikalingą apklijavimą, o mes jums pateiksime darbų kainą ir suteikiamos garantijos trukmę konkrečiu atveju.