Chromuotų detalių apklijavimas – „shadowline“

CHROMUOTŲ DETALIŲ APKLIJAVIMAS – „Shadow line“

 

Chromuotų detalių apklijavimas – tai ypatingas pasiūlymas visiems BMW mėgėjams ir fanatikams. Tiems, kurie žino ką automobiliui reiškia shadow line!

 

Nenukabinkite nosies, jeigu jūsų gražuolio chromuotų kėbulo detalių nepasiekė visos reikiamos Bavarijos gamintojų rankos. Mes teikiame tamsinančią chromuotų detalių apklijavimo paslaugą beveik visiems BMW markės automobilių modeliams. Galėsite pasirinkti tradicinę juodą-blizgią plėvelę, o jeigu tiks – pasiūlysime ir juodą-matinę. Ką norime pasakyti ne BMW automobilių turėtojams?

 

Paskambinkite mums pasiteirauti pagal automobilio markę, gal galėsime apklijuoti ir jūsų automobilio chromuotas detales. Mūsų kontaktai.

 

 

 

CHROMUOTŲ DETALIŲ APKLIJAVIMO PASLAUGA, KAINA

 

Plėvelių specifikacijosStorisGamintojo suteiktas galiojimo terminas plėveleiApklijavimo paslaugos kaina
Oracal 970 series (black gloss)80 mikronųiki 5 metų
  • Priekinių grotelių 25-70€
  • Apvadai aplink langus 80-180€

Labai juoda ir blizgi, aukščiausios kokybės plėvelės. Skirta specialiai automobilių išoriniam apklijavimui ar pilnam kėbulo apklijavimui. Sukurta ir pradėta gaminti Vokietijos fabrike „Orafol“.

   

Avery Supreme Black Matt80 mikronųiki 7 metų
  • Priekinių grotelių 25-70€
  • Apvadai aplink langus 80-180€
Juoda matinė aukščiausios kokybės plėvelės. Skirta specialiai automobilių išoriniam padailinimui. Tai tikra 100% kokybė. Gamintojas Avery Dennison

 

 

GARANTIJA

 

Visiems chromo elementų apklijavimo darbams suteikiame iki 1 metų garantiją*.

 

* Patvirtinsime, kad jūsų automobilio kėbulo dalys padengtas kokybiška spalvos pakeitimo plėvele. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius vėliau patyrė mechaninius subraižymus, sulankstymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo medžiagos.