Apsauginės langų stiklų plėvelės

APSAUGO NUO STIKLO ŠUKIŲ IR ŽAIBIŠKŲ VAGYSČIŲ

 Pasirūpinote šiuolaikiška signalizacija ir apsaugos kameromis. Duris sutvirtinote moderniais užraktais. Išvykdami atostogauti – paprašėte kaimynų prižiūrėti ramybę prie namų. Užrakinote kontorą į važiuojate namo, bet kažkodėl širdyje vis tiek neramu. Taip! Niekas nėra apsaugotas nuo žaibiškų vagysčių, kurios ima ir atsitinka. Dažniausiai vagims pakanka keliolikos sekundžių, kad susišluoti namuose ar vitrinoje padėtus brangius daiktus. Atvykusi apsauga tik gūžčioja pečiais ir vaikščioja tuščiomis aplinkui. Matote vagis savo namuose per mobiliojo ekraną, bet per kaukes nesugebate jų atpažinti. Ką gi dabar daryti? Suteikite pastatų langams efektyvias papildomas apsaugos priemones – sustiprinkite stiklus apsaugine plėvele. Apsauginė stiklų plėvelė ne tik apsaugoja mus ir atsitiktinius praeivius nuo dužusio stiklo šukių. Apsauginė plėvelė sustabdo įsilaužėlius, kurie susigundė greitai pasipelnyti, kol jūsų nėra namuose. Pasirinkite sertifikuotą apsauginę pripažinto lyderio gaminamą „Armolan“ stiklų plėvelę. Mūsų plėvelių klijavimo ekspertai padarys svarbiausią darbą – užklijuos preciziškai, be burbuliukų ir suteiks iki 6 metų garantiją.     
4-8 KARTUS STORESNĖ UŽ PAPRASTAS TONUOJANČIAS STIKLŲ PLĖVELES
  Stiklas gali sudužti, tačiau stiklo šukės tvirtai laikysis prikibusios prie plėvelės. Taip apsaugosite save ir atsitiktinius praeivius nuo sužalojimų, jeigu dužtų pastato stiklas. Daugumai dabartinių pastatų taikomi ypatingi saugaus įstiklinimo viešoje vietoje reikalavimai. Mūsų siūlomos plėvelės atitinka būtinuosius žmonių apsaugos nuo dužusio stiklo (EN12600) standartus.   
ŽAIBIŠKAI SUSTABDO VAGIS
  Jeigu dažnai paliekate namus be priežiūros, pasirūpinkite ypatingos apsaugos priemonėmis. Aukščiausios apsaugos klasės nuo vagysčių (EN356) standartus atitinkančios plėvelės pasižymi ypatingu storiu. Norėdami patekti į patalpas, vagys turėtų iš peties pasidarbuoti kirviu. Po smūgių stiklas sutrupa, tačiau lieka kyboti kaip stovėjęs. Nedori sumanymai žlunga, vagys sustingsta pasimetę, o po akimirkos jau skuodžia kuo toliau neatsigręždami.   
SUSTABDO ULTRAVIOLETINIUS SPINDULIUS
  Kasdien apsaugosite nuo saulės savo odą ir akis. Pristabdysite interjero medžiagų ir viduje esančių daiktų blukimą. Nors rinkoje nėra tokios plėvelės, kuri visiškai sustabdytų daiktų blukimą – mes siūlome maksimalią 99 % apsaugą nuo UV spindulių.   
NERIBOJA ŠVIESOS PATEKIMO Į PATALPAS
  Pasižymi labai aukštais matomos šviesos pralaidumo parametrais, todėl nepaisant saugumą garantuojančio plėvelės storio, viską už lango matysite aiškiai. Tačiau turime ir tamsinančios apsauginės plėvelės su veidrodiniu atspindžiu. Ši plėvelė apsaugo nuo dužusio stiklo, vagysčių, suteikia privatumo, atspindi saulės kaitrą ir sustabdo šilumos praradimą žiemos metu.   
PLĖVELĖ TINKAMA KLIJUOTI IŠ VIDINĖS IR IŠORINĖS STIKLŲ PUSĖS
  Technologiškai apsauginė plėvelė turi padengti visą apsaugomo lango stiklo plotą nuo krašto iki krašto. Tai reiškia, kad stiklas arba stiklo paketas turi būti išimamas iš rėmų. Tai visai nesudėtinga padaryti su plastikinių rėmų konstrukcijų langais. Neardomiems medinių rėmų langų stiklams tokios plėvelės užklijavimas nesuteiks apsaugos nuo vagysčių savybių. Stiklui dužus – šukės nepasklis, tačiau išdaužytas langas nesilaikys rėmuose, todėl vagims bus nesudėtinga patekti į vidų. Tokiais atvejais geriausia būtų langų apsauga pasirūpinti iki stiklo paketų sumontavimo.  

APSAUGINĖS LANGŲ STIKLŲ PLĖVELĖS

 
Plėvelių aprašymasStorisPlėvelių specifikacijos
Ultravioletinių spindulių apribojimasMatomos šviesos pralaidumas (VLT)Bendras Saulės energijos sumažinimas (TSER)
SAFETY 2 MIL CLEAR UV 50,8 mikronai 99,5 % 89 % 15 %
Ploniausia apsauginė plėvelė. Pakankamo storio plėvelė apsaugai nuo sužalojimų dužus stiklui. Taip pat geras pasirinkimas kurie ieško tik apsaugos nuo ultravioletinių (UV) spindulių nepakeičiant stiklo atspalvio, kadangi plėvelė yra optiškai absoliučiai skaidri ir nematoma.

GAMINTOJAS:

 
SAFETY 4 MIL CLEAR101,6 mikronai  98 %  90 % 13 %
Vidutinio storio apsauginė plėvelė. Labai gerai apsaugoja nuo dužusio stiklo šukių, sukliudo vagims akimirksniu patekti į patalpas. Plėvelė atitinka DIN EN 12600 saugaus įstiklinimo direktyvos reikalavimus. Sertifikatas atsisisiuntimui: DIN12600_4mil

GAMINTOJAS:

SAFETY 7 MIL CLEAR177,8 mikronai98 % 91 %15 %
Labai stora, atitinka DIN EN 12600 saugaus įstiklinimo direktyvos reikalavimus Puikiai apsaugoja nuo dužusio stiklo šukių ir žaibiškų vagysčių. Sertifikatas atsisiuntimui: DIN12600_7mil

GAMINTOJAS:

SAFETY 12 MIL CLEAR304,8 mikronai98 %88 %16%
Ypatingai stora aukščiausios saugumo klasės plėvelė. Puikiai apsaugoja nuo dužusio stiklo šukių ir žaibiškų vagysčių. Dėl jos storio, įprastai tinkama klijuoti tik ant išmontuotų stiklų. Plėvelė atitinka DIN EN 356 saugaus įstiklinimo direktyvos reikalavimus P1A klasę. Sertifikatas atsisiuntimui:  DIN356_12mil

GAMINTOJAS:

SAFETY 4 MIL SILVER 15101,6 mikronai98 %16 %65 %
Vidutinio storio, tamsinanti, su veidrodiniu atspindžiu. Gerai apsaugoja nuo dužusio stiklo šukių, žaibiškų vagysčių ir suteikia privatumo. Ši plėvelė pasižymi geromis vasaros saulės kaitros ir patalpų šilumos išsaugojimo žiemos metu savybėmis. Plėvelė atitinka DIN EN 12600 saugaus įstiklinimo direktyvos reikalavimus. Sertifikatas atsisisiuntimui: DIN12600_4mil

GAMINTOJAS:

  

GARANTIJA

 Apsauginėms architektūrinių stiklų plėvelėms suteikiame iki 6 metų garantiją*. *Raštiškai patvirtinsime, kad jūsų pastato langų stiklai padengti kokybiška apsaugine plėvele. Užtikrinsime, kad plėvelė nepakeis spalvos, tarp lango stiklo ir plėvelės nesusidarys oro tarpų. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius patyrė mechaninius subraižymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo medžiagos. Garantijos trukmė priklauso nuo pasirinktos plėvelės, plėvelės klijavimo proceso.