Autentiška kosmetika Jūsų biuro veidui

Stiklinių pastatų architektūra per paskutinius dešimtmečius stipriai pakeitė mūsų verslo miestus. Nors iš pradžių mėgavomės naujomis skaidrumo ir aplinkos atspindžių lavinomis, ilgainiui pavargome ir intensyviai pradėjome ieškoti nuošalesnių kampelių. Šiandien privatumo trūkumo rūpesčiai mus persekioja kiekviename žingsnyje. Tuo pačiu, kiekvienas praktiškas vadovas suvokia, kad gyvename dinamiškame autentiškumo paieškų amžiuje. Čia tikimės surasti kompromisą tarp komfortiškų darbo sąlygų darbuotojams, būtinybės susikoncentruoti ir nesiblaškyti, bet nenorime privatumo sąskaita prarasti galimybę plačiai reprezentuoti savo verslo veidą. Šiandien sužinosite, ką tokiu atveju daryti. Supažindinsime jus su vienu efektingu ir nebrangiu biuro patalpų kosmetikos sprendimu. Tai architektūrinės stiklų plėvelės, kurios padeda išsaugoti darbuotojų komfortą, bet tuo pačiu padovanoja jūsų biurui įsimintiną autentišką veidą. Dar daugiau – stiklų plėvelės suteikia aibę papildomų praktiškų funkcijų.
  

NERIBOTOS GALIMYBĖS VERSLO INTERJERŲ DIZAINERIAMS

  Interjero dizaino estetinis suvokimas seniai neatsiejamas nuo privalomų patogumų naudotojams. Todėl, kiekviename kvadratiniame patalpų metre mes norime matyti sąvokas „gražu, savita, naudinga“. Tai ypač aktualu tūkstančiuose stiklinių biurų kiekviename mieste, kur vienas praktiškai niekuo nesiskiria nuo kito. Verslo subjekto identitetas privalo būti aiškiai atpažįstamas vos atsidarius liftui. Net ir vaikui neturi kilti klausimų: ar aš tikrai tinkamame pastato aukšte? Ir patikėkite, kad čia tikrai neišgelbės mažutė lentelė su logotipu, ryškiai geltonos kėdės ir milžiniškos plačialapės gėlės. Tinkamai derinant skirtingas architektūrines plėveles, šaltos stiklo sienos pradeda kalbėti. Biure atsiranda naujos ribos tarp skaidrių, pusiau matinių ir matinių paviršių. Skirtingų spalvų plokštumos bei formos padeda išryškėti įmonės prekiniam ženklui. Plačiaformatė aukščiausios kokybės spauda atvykusiems pasakoja verslo pasiekimų istoriją. Plėvelėmis sukuriamas interjero stiklų dekoras puikiai praleidžia šviesą, bet tuo pačiu išsaugoja daugiau privataus komforto darbuotojams. Geometrinės mažų elementų figūros savo išsidėstymu išgauna naujus pojūčio efektus. Veidrodiniai plokštumų atspindžiai praplečia ankštas erdves. Spalvoti lipdukai pateikia klaidžiojantiems naudingos informacijos ir apsaugo nuo rizikos atsitrenkti į permatomą stiklą. Susipažinkite, apčiuopkite, naudokite ir išlaisvinkite savo kūrybines galias.    

GREITAI ĮGYVENDINAMAS SPRENDIMAS SUKURIA KOKYBIŠKĄ ILGALAIKĮ EFEKTĄ

  Kažkada net neįsivaizdavome, kaip plačiai daiktų gamyboje metalą pakeis plastikas. Dabar panašūs dalykai vyksta su plėvele ant stiklo. Spalvotos, matinės, pusiau matinės, vienpusio permatomumo veidrodinės plėvelės – visa tai įsiveržė į kasdienę mūsų aplinką. Jos sparčiai tobulėja, yra ilgaamžės bei neatsilupa. Plėvelės išvaduoja nuo senamadiškų interjerą perkraunančių detalių, bet išsaugoja visas kitas naudingas jų funkcijas. Jos pakeičia apsaugines langų grotas, akcentinį tonuotą apšvietimą, žaliuzes, užuolaidas. Jos padovanoja daugiau erdvės, komforto, privatumo ir jaukumo biurų darbuotojams. Plačiau apie plėvelių panaudojimą interjere, paprašėme papasakoti įmonės „Stiklo tonas“ vadovą Domantą Baltrūną, kurio patirtis šioje srityje viršija dešimtį metų. Žinome jus, kaip ilgamečius automobilių ir architektūrinių eksterjero stiklų apklijavimo plėvelėmis ekspertus. Gal šiandien trumpai pristatytumėte dekoratyvines interjero plėveles? Prieš keletą metų pristatėme nemažai naujų aukštos kokybės daugiafunkcinių sprendimų architektūriniams langų stiklams. Tai apsauginės, vienpusio permatomumo ir vasaros karščius atspindinčios plėvelės. Šiandien savo užsakovams galime pasiūlyti rinktis net iš kelių dešimčių, įvairias papildomas funkcijas turinčių, biuro interjero plėvelių. Ir visas jas galime apspausdinti praktiškai bet kuriais jums žinomais atspalviais. Tikriausiai nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad interjerui turime pačių įvairiausių matinio ar šerkšno efekto plėvelių. Šioje vietoje labiau norėčiau akcentuoti kokybišką išpjaustymo ir apklijavimo paslaugos atlikimą. Mielai dirbame su sudėtingais, plataus formato ir daug grafinių detalių turinčiais dizaino projektais. Taip apklijuotose stiklo plokštumose atsiranda nauji ornamentai, figūros, pojūčiai, efektai. Lankytojus sudomina ant sienų pasakojamos istorijos. Darbuotojai gauna komfortiško privatumo. Tačiau nė vienas čia nesijaučia lyg užguita pelė tarp vientisų matinio stiklo blokų. Ir niekas nesusižaloja atsitrenkęs į skaidrų stiklą. Manau, kad tai svarbu. Na, ir žinoma visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame iki 10 metų garantiją.  
Magnetine plėveleKokių įdomesnių neįprastų sprendimų galite pasiūlyti? Prie tokių priskirčiau plėveles su magnetiniu pagrindu. Tokia plėvele apklijuotos plokštumos tampa patogiais nuolat kintančios informacijos prezentavimo plotais. Papildomai atspausdinamispalvoti lipdukai, žemėlapiai, grafiniai elementai ar kitos detalės, kurias kas kartą galima susidėlioti kaip jums patinka. Taip pat turime plataus formato UV LED spausdintuvą, kuriuo galima spausdinti net ant visiškai skaidrios plėvelės. Šis spausdintuvas nuo įprastų skiriasi tuo, kad turi ir baltos spalvos rašalo. Be to, juo galima spausdinti keliais sluoksniais. Tai reiškia, kad viename piešinyje gali atsirasti ir sodrios matinės, ir skirtingu intensyvumu šviesą praleidžiančios spalvos. Dizaineriai supranta, ką tai reiškia.
 Tradicinis klausimas pabaigai: ar tai brangu? Jeigu juokais, tai tradicinis atsakymas būtų toks: tai priklauso nuo konkrečios jūsų situacijos. Plėvelių klijavimas ant stiklo jau seniai nėra netikėta technologinė naujiena. Tiesiog jos nuolat tobulėja, įgauna naujų naudingų papildomų funkcijų, tampa atsparesnės, ilgaamžiškesnės. Norėdami jomis pagražinti stiklinį savo biuro veidą, turėtume daugiau energijos skirti autentško stiliaus paieškoms ar kūrybiniams dizaino sprendimams. Mes galime pasiūlyti praktiškai bet kokią kokybišką išeitį: įmantri spalvota spauda, daug smulkių grafikos elementų, greitas įgyvendinimas. Kiekvienu atveju turite patys įvertinti, ką norite jomis pasiekti, kokias papildomas funkcijas biurui norite gauti, kokius tradicinius pakaitalus planuojate naudoti. Norite statyti gipskartonio pertvaras, mažinti vėsinimo kaštus, skirti mėnesį biuro remontui ar dekoruoti sienas grafičiais. Štai tada, turėsite sąmatos atskaitos tašką. Bet iš esmės tai nėra brangu.  

SUSITIKIME PARODOJE RESTA 2019 BALANDŽIO 24-27 DIENOMIS

  RESTA – didžiausia šalyje tarptautinė statybų paroda, kuri pristato naujausias technologines naujienas rinkoje. Jeigu susidomėjote ir norite plačiau sužinoti apie architektūrines stiklų plėveles – aplankykite UAB „Stiklo tonas“ ekspozicijos stendą parodoje. Čia pamatysite dekoratyvines interjero stiklams skirtas plėveles, įvertinsite jų skirtumus, spaudos galimybes. Taip pat jūsų laukia veidrodžio atspindžio vienpusio permatomumo ir nuo saulės karščio apsaugančios langų stiklų plėvelės. Patirsite, ką reiškia matyti aplinkui viską ir pačiam išlikti nematomu. Savo rankomis pajusite karščio sulaikymo skirtumą ir sužinosite atsakymus į įvairiausius savo klausimus.