Pilnas kėbulo apklijavimas – spalvos pakeitimas

APIE PASLAUGĄ

 

 

Turite absoliučiai naują raudoną sportinį automobilį, tačiau jums pradėjo nebepatikti jo spalva. Tuo pačiu suprantate, kad už palankią kainą jo dabar nebeparduosite, kad nusipirktumėte tokį patį pilką matinį. O jeigu dar automobilis pagamintas pagal specialų užsakymą ir jo pristatymo laukėte net kelis mėnesius. Jaučiatės atidūręs aklavietėje?

 

 

PILNAS KĖBULO APKLIJAVIMAS SU SPALVOS PAKEITIMU – PUIKI ALTERNATYVA!

 

Ši paslauga populiarėja tarp norinčių greitai pakeisti savo automobilio spalvą. Tai ypatingai aktualu ir lenktyninių automobilių savininkams. Dažnai reikia greitai pakeisti automobilio spalvą, kadangi nauji rėmėjai turi išskirtinių spalvinių pageidavimų savo produktų reklamai. Be to, visuomet lengviau ta pačia spalva apklijuoti subraižytas ar kitaip sugadintas ir naujomis keičiamas automobilio dalis, nei kas kartą atskirai perdažyti.

 

 

PERDAŽYTI AR APKLIJUOTI NORIMOS SPALVOS PLĖVELE?

 

Kėbulo apklijavimas yra pigesnis ir greitesnis būdas už kokybišką perdažymą. Vienas iš privalumų – blunkantis raudonas Ferrari gali staiga tapti blizgančiu juodu, o nusibodęs baltas Porsche pavirsti pilkos matinės spalvos žvėrimi. Vėliau net galėsite plėvelę pašalinti ir kiekvieną parduoti tokios spalvos, kokios įsigijote iš gamintojo.

 

 

PASIRINKITE IŠ 100 MATINIŲ ATSPALVIŲ, BLIZGESIŲ IR DAŽAIS NEIŠGAUNAMŲ EFEKTŲ!

 

Su vinilo plėvele galite suteikti automobiliui tokius spalvinius efektus, kokių nepasieksite su įprastais dažais – perlo blizgesys, aukso, satino, matinis, chromo efektai, tolygus perėjimas iš vienos spalvos į kitą. Siūlome plačiausiai pripažintų aukščiausios klasės kėbulo dažų plėvelių pasirinkimą iš Oracal 970 series, Avery supreme series, Hexis HX series, Arlon, 3M gamintojų.

 

 

 

 

AUTOMOBILIO PARUOŠIMAS APKLIJAVIMUI

 

Jokio papildomo paruošimo nereikia, jeigu automobilis apynaujis, o dažai ant jo laikosi puikiai. Nedidelius, įbrėžimus, nežymius defektus mes sutvarkysime prieš klijuodami plėvelę. Tačiau, jeigu yra rūdžių, įlenkimų, gilesnių įbrėžimų – turėtumėte juos sutvarkyti prieš atvykdami pas mus.

 

 

AUTOMOBILIO PRIEŽIŪRA PO APKLIJAVIMO

 

Apsaugine plėvele apklijuoto automobilio kėbulo priežiūra niekuo nesiskiria nuo įprastos automobilio priežiūros. Jeigu reikia nuplauti automobilį – plauname. Plovimui naudokite tokias šluostes ir šepečius, kurios nesubraižytų nei plėvelės, nei automobilio dažų lako. Plovimui galite naudoti įprastą automobilinį šampūną, tačiau nenaudokite agresyvių cheminių priemonių, virtuvinių indų šveitimo miltelių ar sodos. Jeigu reikia vaškuoti ar poliruoti – taip ir darykite. Plėvelei dėl to nieko neatsitiks.

 

 

AR BUS GALIMA VĖLIAU PLĖVELĘ PAŠALINTI?

 

Jeigu plėvele apklijuotos automobilio dalys buvo dažytos gamykloje, tai apsauginę plėvelę pašalinsite be rūpesčių. Jeigu jūsų automobilis pagyvenęs, buvo dažų lako atsilaupymų, buvo perdažytas autoservise ar turėjo po dažais rūdžių pūslelių – gali būti, kad gražiai pašalinti plėvelės nebegalėsite.

 

 

MES PADARYSIME GREITAI IR KOKYBIŠKAI

 

Jūs tik išsirinkite, kokią naują spalvą norite suteikti savo automobiliui. Mūsų plėvelių klijavimo ekspertai padarys svarbiausią darbą – užklijuos preciziškai, be burbuliukų ir suteiks garantiją.

 

 

 

 

KĖBULO SPALVOS PAKEITIMO PLĖVELĖS APKLIJAVIMO PASLAUGA

 

KĖBULO SPALVOS PAKEITIMAS PAGAL AUTOMOBILIO TIPĄKAINA (be PVM)
Mažo automobilio [1 BMW, Smart, Toyota Yaris]Vidutinio dydžio automobilio [3BMW, Audi A4, Corolla, BMW X1]Didelio automobilio [7BMW, Audi A8, BMW X5,X6 ]
Aukščiausios klasės kėbulo dažų plėvelė pagal pasirinkimą iš Oracal 970 series, Avery supreme series, Hexis HX series, Arlon, 3M gamintojų.700-900 €900-1100€1100-1400€

 

 

GARANTIJA

 

Visoms automobilio dažų plėvelėms suteikiame 1 metų garantiją*.

 

*Raštiškai patvirtinsime, kad jūsų automobilio kėbulas padengtas kokybiška spalvos pakeitimo plėvele. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius vėliau patyrė mechaninius subraižymus, sulankstymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo priemonės.