Panoraminio stogo efektas

PANORAMINIO STOGO EFEKTAS

 

Suteikite automobiliui daugiau šviežio naujo blizgesio. Tegul stogo paviršius atspindi aplinką lyg juodas veidrodis. Tegul net žiūrintys kaimynai į gatvę pro namų langus – pagaliau pamato dangų, debesis, medžių ir stogų viršūnes. Kad ir kur bevažiuotumėte, pavydžiai žiūrintiems iš aukšto jūs atvešite akimirką niekada neregėtų naujų vaizdų. Panoraminio stogo efektas ypatingai tinka žemesniems automobiliams.

 

 

 

 

CHROMUOTŲ ELEMENTŲ APKLIJAVIMO PASLAUGA

 

Plėvelių specifikacijosStorisGamintojo suteiktas galiojimo terminasKaina su apklijavimo paslauga
Avery Supreme Black Gloss100 mikronų5 metai90-250 €
Labai juoda ir blizgi, aukščiausios kokybės plėvelės. Skirta specialiai automobilių išoriniam padailinimui ar pilnam kėbulo apklijavimui. Sukurta ir pradėta gaminti JAV, tačiau šiandien įmonė turi savo fabriką ir Jungtinėje Karalystėje. Tai tikra 100% kokybė. Gamintojas KPMF su patirtimi nuo 1991 metų.

 

 

GARANTIJA

 

Visiems panoraminio stogo efekto apklijavimo darbams suteikiame 1 metų garantiją*.

 

*Raštiškai patvirtinsime, kad jūsų automobilio stogas padengtas kokybiška spalvos pakeitimo plėvele. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius vėliau patyrė mechaninius subraižymus, sulankstymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo medžiagos.