Chromuotų elementų apklijavimas

APIE PASLAUGĄ

 

Tai ypatingas pasiūlymas visiems BMW mėgėjams ir fanatikams. Tiems, kurie žino ką automobiliui reiškia shadow line! Nenukabinkite nosies, jeigu jūsų gražuolio chromuotų kėbulo detalių nepasiekė visos reikiamos Bavarijos gamintojų rankos. Mes teikiame tamsinančią chromuotų detalių apklijavimo paslaugą beveik visiems BMW markės automobilių modeliams. Galėsite pasirinkti tradicinę juodą-blizgią plėvelę, o jeigu tiks – pasiūlysime ir juodą-matinę. Ką norime pasakyti ne BMW automobilių turėtojams? Įvertinkite savo automobilio chromuotų elementų plotį. Jeigu jis pakankamai įspūdingas, paskambinkite mums pasiteirauti pagal automobilio markę. Gal pasiseks ir jums.

 

 

 

 

CHROMUOTŲ ELEMENTŲ APKLIJAVIMO PASLAUGA

 

Plėvelių specifikacijosStorisGamintojo suteiktas galiojimo terminasApklijavimo paslaugos kaina
KPMF Black Gloss K88021100 mikronų5 metai
  • Priekinių grotelių 20-40€
  • Apvadai aplink langus 60-80€
  • Pilno komplekto 80-120€
Labai juoda ir blizgi, aukščiausios kokybės plėvelės. Skirta specialiai automobilių išoriniam padailinimui. Sukurta ir pradėta gaminti JAV, tačiau šiandien įmonė turi savo fabriką ir Jungtinėje Karalystėje. Tai tikra 100% kokybė. Gamintojas KPMF su patirtimi nuo 1991 metų.
KPMF Black Matt K89021100 mikronų7 metai
  • Priekinių grotelių 20-40€
  • Apvadai aplink langus 60-80€
  • Pilno komplekto 80-120€
Juoda matinė aukščiausios kokybės plėvelės. Skirta specialiai automobilių išoriniam padailinimui. Sukurta ir pradėta gaminti JAV, tačiau šiandien įmonė turi savo fabriką ir Jungtinėje Karalystėje. Tai tikra 100% kokybė. Gamintojas KPMF su patirtimi nuo 1991 metų.

 

 

GARANTIJA

 

Visiems chromo elementų apklijavimo darbams suteikiame 1 metų garantiją*.

 

*Raštiškai patvirtinsime, kad jūsų automobilio kėbulo dalys padengtas kokybiška spalvos pakeitimo plėvele. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius vėliau patyrė mechaninius subraižymus, sulankstymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo medžiagos.