Automobilio dažų apsauga

AUTOMOBILIO DAŽŲ APSAUGA

 

Kiekvienas rūpestingas vairuotojas pastebi, kad net ir ne naujutėlaitis automobilis pamažu praranda savo blizgesį. Ypač tai aktualu naujų automobilių savininkams – juk atrodo tik dar vakar jis buvo be priekaištų gražus!

 

 

KAS SUBRAIŽO JŪSŲ AUTOMOBILIO DAŽUS?

 

Taip atsitinka dėl mūsų krašte vyraujančių oro sąlygų, kelių dangos kokybės, mūsų neapdairumo, vaikų ir atsitiktinių praeivių abejingumo.

 

Žiemos sezono metu keliuose barstomas druskos mišinys, iš po priešais važiuojančių ratų švilpia ledo gabalai ir žvyras. Vasarą važiuojate atostogauti žvyruotais keliais. Atrodo, kad visuose keliuose niekada nesibaigia remonto darbai ir praktiškai visomis kryptimis spraigo pavojingi akmenukai.

 

Mieste situacija ne ką geresnė – baisu palikti automobilį aikštelėje prie prekybos centro, kur kiekvienas tik ir bando prasisprausti pro siauriausią tarpą su metaliniu prekių vežimėliu. O ką bekalbėti apie daugiabučių kiemus ir visus smulkius su jais susijusius pavojus.

 

 

KURIAS VIETAS REIKĖTŲ LABIAUSIAI APSAUGOTI?

 

Apsaugokite kasdieninio važinėjimo metu labiausiai pažeidžiamas automobilio kėbulo vietas: variklio dangtį, priekinį bamperį, žibintų stiklus, veidrodėlius nuo subraižymų krūmų šakomis, durelių slenksčius, galinių ratų arkų dažus. Jums reikia tik apsispręsti, kurias vietas labiausiai norite apsaugoti.

 

DAŽUS APSAUGOJA AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS POLIURETANINĖ PLĖVELĖ

 

Kėbulo dažų apsaugai naudojame ypatingai skaidrią „Bodyfence PPF“ plėvelę. Tai specialiai automobilio kėbulo dažų apsaugai sukurta poliuretaninė 150 mikronų storio plėvelė. Aukštą produkto kokybę paliudija gamintojo sertifikatas ir faktas, kad šis produktas pripažintas daugiau nei 100 šalių. Naudojimo terminas – 5 metai. Plėvelės gamintojas „HEXIS“, Prancūzija.

 

 

APSAUGINĖ KĖBULO DAŽŲ PLĖVELĖ – PRAKTIŠKAI NEMATOMA!

 

Mūsų dažnai klausia: ar iš tiesų apsauginė plėvelė bus nematoma? Atsakome: plėvelės niekas nematys, jeigu nepradės jos specialiai ieškoti atsiklaupęs priešais jūsų automobilį. Tačiau kasdienybėje tokių keistų atsitikimų pasitaiko labai retai. Todėl drąsiai galime teigti, kad apsauginė plėvelė yra praktiškai nematoma.

 

 

PAPRASTA AUTOMOBILIO PRIEŽIŪRA PO APKLIJAVIMO

 

Apsaugine plėvele apklijuotų kėbulo vietų priežiūra niekuo nesiskiria nuo įprastos automobilio priežiūros. Jeigu reikia nuplauti automobilį – plauname. Plovimui naudokite tokias šluostes ir šepečius, kurios nesubraižytų nei plėvelės, nei automobilio dažų lako. Plovimui galite naudoti įprastą automobilinį šampūną, tačiau nenaudokite agresyvių cheminių priemonių, virtuvinių indų šveitimo miltelių ar sodos. Jeigu reikia vaškuoti ar poliruoti – taip ir darykite. Plėvelei dėl to nieko neatsitiks.

 

 

AR BUS GALIMA VĖLIAU PLĖVELĘ PAŠALINTI?

 

Jeigu plėvele apklijuotos automobilio dalys buvo dažytos gamykloje, tai apsauginę plėvelę pašalinsite be rūpesčių. Jeigu jūsų automobilis pagyvenęs, buvo dažų lako atsilaupymų, buvo perdažytas autoservise ar turėjo po dažais rūdžių pūslelių – gali būti, kad gražiai pašalinti plėvelės nebegalėsite.

 

 

MES PADARYSIME GREITAI IR KOKYBIŠKAI

 

Išsirinkite sau patinkančius automobilio padailinimo elementus. Mūsų plėvelių klijavimo ekspertai padarys svarbiausią darbą – užklijuos preciziškai, be burbuliukų ir be atsilupusių kraštų

 

 

 

 

AUTOMOBILIO DAŽUS APSAUGANČIOS PLĖVELĖS APKLIJAVIMO PASLAUGA

 

 APSAUGINĖS PLĖVELĖS SPECIFIKACIJOS IR APSAUGOMOS AUTOMOBILIO KĖBULO DALYS KAINA (be PVM)

BODYFENCE Paint Protection Film

 

Skaidri, blizgi, aukštos kokybės apsauginė poliuretaninė plėvelė. Apsaugo kėbula nuo subraižymų, lauko oro sąlygų, tyškančios purvo ir atsitrenkiančių akmenukų.

 

Sukurta specialiai automobilio kėbulo paviršių apsaugai. Storis – 150 mikronų. Naudojimo terminas – 5 metai. Sertifikuotas plačiai žinomo plėvelių gamintojo produktas, platinamas daugiau nei 100 šalių.

 

Gamintojas „Hexis“ Prancūzija.

 

 

 

Mažo/vidutinio dydžio automobilio

[1 BMW, Audi A3, VW Polo, 3 BMW, 5 BMW]

 

 

 

Didelio automobilio

[7 BMW, Audi A8, X5, T.Land Cruiser]

Variklio dangčio dalinė/pilna apsauga  150-190 €190-230 €
Priekinio bamperio apsauga 150-200 €200-250 €
Priekinių žibintų apsauga (2 vnt)30-40 € 40-60 €
Šoninių slenksčių apsauga (2vnt)60-80 € 80-100 €
Veidrodėlių apsauga25-50 €25-50 €
Galinių ratų arkų apsauga30-40 €30-40 €

 

 

GARANTIJA

 

Visoms ant automobilio kėbulo klijuojamoms plėvelėms suteikiame 1 metų garantiją*.

 

*Raštiškai patvirtinsime, kurios jūsų automobilio kėbulo dalys padengtos kokybiška apsaugine plėvele. Įsipareigosime nemokamai pašalinti dėl mūsų kaltės atsiradusius defektus. Garantija netaikoma, jeigu plėvelė buvo klijuojama ant pažeisto arba netinkamo paviršiaus, jeigu paviršius patyrė mechaninius subraižymus, sulankstymus, skilo arba buvo naudojamos netinkamos valymo priemonės.